NQ121WJ0825T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0825T4E
JLCPCB Part #
C2781990
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2MΩ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS