NQ121WJ0625T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0625T4E
JLCPCB Part #
C2781969
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.2MΩ ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS