NQ121WJ056JT4E
MFR.Part #
NQ121WJ056JT4E
JLCPCB Part #
C2781963
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6Ω ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS