NQ121WJ0561T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ121WJ0561T4E
JLCPCB Part #
C2781958
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 560Ω ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS