NQ121WJ0303T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0303T4E
JLCPCB Part #
C2781913
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30kΩ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS