NQ121WJ0222T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0222T4E
JLCPCB Part #
C2781896
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ 200V ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS