NQ121WJ0221T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0221T4E
JLCPCB Part #
C2781895
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220Ω ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS