NQ121WJ0134T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0134T4E
JLCPCB Part #
C2781868
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W 200V ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS