NQ121WJ0131T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0131T4E
JLCPCB Part #
C2781865
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W 200V ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS