NQ121WJ0124T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0124T4E
JLCPCB Part #
C2781861
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W 200V ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS