NQ121WJ0112T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0112T4E
JLCPCB Part #
C2781852
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W 200V ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS