NQ121WF4304T4E
MFR.Part #
NQ121WF4304T4E
JLCPCB Part #
C2781784
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.3MΩ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS