NQ121WF2701T4E
MFR.Part #
NQ121WF2701T4E
JLCPCB Part #
C2781750
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ 200V ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS