NQ1007J0824T4E
MFR.Part #
NQ1007J0824T4E
JLCPCB Part #
C2781672
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820kΩ ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS