NQ1007J056JT4E
MFR.Part #
NQ1007J056JT4E
JLCPCB Part #
C2781646
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6Ω 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS