NQ1007J0432T4E
MFR.Part #
NQ1007J0432T4E
JLCPCB Part #
C2781622
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3kΩ 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS