NQ1007J033JT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ1007J033JT4E
JLCPCB Part #
C2781605
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS