NQ1007J0300T4E
MFR.Part #
NQ1007J0300T4E
JLCPCB Part #
C2781594
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS