NQ1007J0153T4E
MFR.Part #
NQ1007J0153T4E
JLCPCB Part #
C2781549
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS