NQ1007J0152T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ1007J0152T4E
JLCPCB Part #
C2781548
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS