NQ1007J0132T4E
MFR.Part #
NQ1007J0132T4E
JLCPCB Part #
C2781541
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS