NQ1007J0122T4E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- NQ1007J0122T4E
- JLCPCB Part #
- C2781535
- Package
- 2010
- Description
- -55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS