NQ1007F5604T4E
MFR.Part #
NQ1007F5604T4E
JLCPCB Part #
C2781479
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6MΩ 750mW ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS