NQ1007F3904T4E
MFR.Part #
NQ1007F3904T4E
JLCPCB Part #
C2781449
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9MΩ 750mW ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS