NQ1007F2402T4E
MFR.Part #
NQ1007F2402T4E
JLCPCB Part #
C2781414
Description
-55℃~+155℃ 200V 24kΩ 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS