NQ1007F1601T4E
MFR.Part #
NQ1007F1601T4E
JLCPCB Part #
C2781387
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS