NQ07W2J075JT5E
MFR.Part #
NQ07W2J075JT5E
JLCPCB Part #
C2781334
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5Ω ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS