NQ07W2J062JT5E
MFR.Part #
NQ07W2J062JT5E
JLCPCB Part #
C2781321
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.2Ω ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS