NQ07W2J0510T5E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- NQ07W2J0510T5E
- JLCPCB Part #
- C2781302
- Package
- 1210
- Description
- -55℃~+155℃ 200V 500mW 51Ω ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS