NQ07W2J0395T5E
MFR.Part #
NQ07W2J0395T5E
JLCPCB Part #
C2781287
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9MΩ 500mW ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS