NQ03WAJ012JT5E
MFR.Part #
NQ03WAJ012JT5E
JLCPCB Part #
C2780273
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 100mW 75V ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS