NQ02WGF1004TCE
MFR.Part #
NQ02WGF1004TCE
JLCPCB Part #
C2779747
Description
-55℃~+155℃ 100V 1MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS