NM02WGJ0301TCE
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- NM02WGJ0301TCE
- JLCPCB Part #
- C2779686
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+155℃ 300Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS