HV121WJ0825T4E
MFR.Part #
HV121WJ0825T4E
JLCPCB Part #
C2779548
Description
-55℃~+155℃ 1W 3kV 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS