HV121WJ0473T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HV121WJ0473T4E
JLCPCB Part #
C2779527
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3kV 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS