HV121WJ0275T4E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- HV121WJ0275T4E
- JLCPCB Part #
- C2779512
- Package
- 2512
- Description
- -55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ 3kV Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS