HV121WJ0164T4E
MFR.Part #
HV121WJ0164T4E
JLCPCB Part #
C2779497
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W 3kV Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS