HV121WF7502T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HV121WF7502T4E
JLCPCB Part #
C2779483
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3kV 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS