HV121WF5102T4E
MFR.Part #
HV121WF5102T4E
JLCPCB Part #
C2779470
Description
-55℃~+155℃ 1W 3kV 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS