HV121WF2004T4E
MFR.Part #
HV121WF2004T4E
JLCPCB Part #
C2779442
Description
-55℃~+155℃ 1W 2MΩ 3kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS