HV121WF1654T4E
MFR.Part #
HV121WF1654T4E
JLCPCB Part #
C2779439
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 1W 3kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS