HV1007J0513T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HV1007J0513T4E
JLCPCB Part #
C2779407
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2kV 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS