HV1007J0434T4E
MFR.Part #
HV1007J0434T4E
JLCPCB Part #
C2779403
Description
-55℃~+155℃ 2kV 430kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS