HV1007J0333T4E
MFR.Part #
HV1007J0333T4E
JLCPCB Part #
C2779393
Description
-55℃~+155℃ 2kV 33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS