HV1007J0275T4E
MFR.Part #
HV1007J0275T4E
JLCPCB Part #
C2779389
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 2kV 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS