HV1007J0102T4E
MFR.Part #
HV1007J0102T4E
JLCPCB Part #
C2779364
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 2kV 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS