HV1007F8254T4E
MFR.Part #
HV1007F8254T4E
JLCPCB Part #
C2779363
Description
-55℃~+155℃ 2kV 750mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS