HV06W4J0513T5E
MFR.Part #
HV06W4J0513T5E
JLCPCB Part #
C2779220
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS