HQ122WJ0565T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ122WJ0565T4E
JLCPCB Part #
C2778799
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 5.6MΩ ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS