HQ122WJ0393T4E
MFR.Part #
HQ122WJ0393T4E
JLCPCB Part #
C2778769
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 39kΩ ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS